<<  Firma Profili  >>

 

TUĞRA PANO; Konyada Elektrik panolarının imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 

Üretim Halkamızın İçinde;

 

Dikili tip panolar, piyano tip panolar, harici tip panolar, montaj tip panolar, modüler panolar, kompanzasyon panolar, dağıtım panoları ve diğer elektrik panoları yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Misyon;

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Elektrik panoları imalat ve satışı alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyon;

 

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, Elektrik panoları üretiminde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.

 

       
Tuğra
Elektrik Panoları